Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego

1 zdjęcie
1400.00 PLN
ID #5096
Odsłon : 110 / Opublikowany 3 tygodni temu

Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego 


CERTYFIKAT na przewóz osób, rzeczy, spedycja. Cpc.


Firma Koal  serdecznie zaprasza na  4-ro dniowe szkolenie, organizowane  w Lublinie w dniach  24,25,26,27  stycznia 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). 


Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną.( licencja transportowa, licencja spedycyjna).


Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych pomocy…na egzamin.


W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. 


Wszyscy wykładowcy  a przede wszystkim Pani Viola( patrz opinie na stronie www.koal.com.pl) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS.


Serdecznie zapraszamy KOAL. 


tel:  536 499 499


www.koal.com.pl


Cena szkolenia: 1400zł


 

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Koal
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Lubelskie
  Lublin
  Lublin
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Koal
  Kraj Polska
  Województwo Lubelskie
  Adres Lublin
  Typ Prywatny
  Telefon 53649xxxx
  Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - 1/1
  Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego
  Kurs Lublin Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego  CERTYFIKAT na przewóz osób, rzeczy, spedycja. Cpc. Firma Koal  serdecznie zaprasza na  4-ro dniowe szkolenie, organizowane  w Lublinie w dniach  24,25,26,27  stycznia 2017 r. Szkolenie tr...
  1400.00 PLN